top of page

Poradnia laktacyjna - Centrum Laktacji 

Droga Mamo to naturalne, że chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka. Najlepszym co możesz zrobić dla swojego nowonarodzonego dziecka, to ofiarować mu to co najcenniejsze, Twoje mleko. 

Jak to zrobić? Jesteś przerażona, niepewna? Robisz to pierwszy raz? Nie wiesz od czego zacząć?

Nie martw się,  natura Ci w tym pomoże. Wsłuchaj się w siebie. Emocje zagłuszają zdrowy rozsądek? Panikujesz? Pomożemy Ci! 

W Centrum Laktacji w naszej poradni laktacyjnej we Wrocławiu otrzymasz pomoc i wsparcie, którego potrzebujesz. POKAŻEMY CI, ŻE POTRAFISZ! Wykwalifikowany konsultant zapewni Ci fachowe wsparcie, rozpozna problem, okaże zrozumienie, znajdzie rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Twojego Maleństwa. Zrobimy wszystko, abyś dumnie kroczyła Swoją "drogą mleczną". 

Nasz zespół

Lekarz Justyna Łuszczki Specjalista Neonatolog, na co dzień pracująca w jednym z wrocławskich szpitali na oddziale neonatologii. Pani doktor każdego dnia pracuje ze świeżo upieczonymi mamami i ich dziećmi - z noworodkami  donoszonymi i wcześniakami.

Pani doktor udziela kompleksowych porad dzięki posiadanej wiedzy związanej z problemami laktacyjnymi, jak i wiedzy medycznej. Jest również Mamą. Dzięki temu doskonale wie i rozumie z jakimi problemami i emocjami musi się zmierzyć Mama karmiąca piersią.

Wizyty domowe

Jak wygląda wizyta domowa?

W ciągu wizyty (około 1,5-2 godz.) Konsultant omówi i porozmawia na temat Twoich problemów i wątpliwości. Zdiagnozuje przyczyny ewentualnych niepowodzeń i napotkanych problemów w karmieniu piersią oraz skupi się na ich rozwiązaniu. Ustali plan działania oraz wyjaśni źródła niepowodzenia. Pomoże Ci uwierzyć w siebie, rozwieje wątpliwości i obawy.

Dzięki temu, że porady udzieli lekarz, wizyta będzie kompleksowa i w trakcie jej trwania Pani doktor również zbada Twoje dziecko oraz Ciebie (piersi). 

Zakres wizyt w Poradni 

 Porada laktacyjna w domu

Porada laktacyjna w gabinecie

 Przygotowanie do karmienia piersią

Badanie dziecka

Obszar działalności

Wizyty domowe są udzielane na ternie Wrocławia i okolic.

Gabinet poradni laktacyjnej mieści się na ul. Kamieńskiego 229, Wrocław 

Jak zamówić wizytę ?

Skontaktuj się z nami, za pośrednictwem infolinii lub adresu e-mali, w celu uzgodnienia dogodnego terminu domowej porady laktacyjnej lub wizyty w gabinecie.

Kontakt

Jeśli masz pytania, obawy i  problemy związane z karmieniem. 

Dziecko wydaje się być głodne, bolą Cię piersi, jesteś przerażona, Twój maluszek płacze przy piersi, masz masę pytań i różnego rodzaju wątpliwości, dziecko wciąż wisi na Twojej piersi a Ty już nie dajesz rady.

Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy i pomożemy Ci w tych stresujących i niełatwych chwilach. To własnie z myślą o Tobie i Twoim dziecku powstała ta wąska specjalizacja jaką jest poradnictwo laktacyjne. 

bottom of page