top of page

Centrum laktacji to również wypożyczalnia laktatorów szpitalnych Medela oraz wag niemowlęcych. Wypożyczalnia działa na ternie Wrocławia i okolic, z usługą „door to door”. Wynajmowane laktatory i wagi dostarcza i odbiera nasz pracownik lub firma kurierska. Wypożyczając laktator w Centrum laktacji w cenie najmu otrzymujesz kompleksową  obsługę:

Jeżeli nie jesteś pewna czy Twoja miejscowość jest w zasięgu naszej usługi, skontaktuj się z nami tel. 696 916 838, lub napisz poradnia@centrumlaktacji.pl

 

Jak działa wypożyczalnia

 

Laktator lub wagę możesz wynająć:

 

Laktatory i wagi 

 

Wybierając produkty do naszej oferty nie godzimy się na żadne kompromisy, nie eksperymentujemy, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami. W ofercie naszej wypożyczalni znajduje  się odciągacz szpitalny MEDELA Symphony oraz waga niemowlęca niemieckiego producenta BEUREG.

Szpitalny odciągacz pokarmu Symphony jest przeznaczony dla wielu użytkowniczek, jego funkcje i dostępne akcesoria zostały opracowane na podstawie badań naukowych. Odciągacz wykorzystuje technologie inicjacji i 2-Phase Expression, posiada zabezpieczenie przed przelaniem i umożliwia odciąganie podwójne i pojedyncze.  

                

                                                                                                  

Nasz laktator wyposażony jet w kartę z programem Symphony PLUS. Programy odciągania pokarmu Symphony PLUS zostały opracowane na podstawie badań naukowych, aby pomóc matkom wcześniaków i donoszonych noworodków zainicjować, rozwinąć i utrzymać produkcję mleka na odpowiednim poziomie. Karta  umożliwia nam  aktualizację używanego oprogramowania laktatora na podstawie nowych wyników badań naukowych.

                                                                                                  

Waga dla niemowląt BEURER posiada duży wyświetlacz, wgłębioną powierzchnie ważenia, co pozwala bezpiecznie ułożyć dziecko. Funkcja HOLD umożliwia  pomiar masy ciała poruszającego się dziecka.

                                                                                          

Ile kosztuje wypożyczenie?

 

Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych Mam, przygotowaliśmy pakiety pozwalające optymalnie dobrać czas wynajmu.

 

Cena wynajmu laktatora uwzględnia:

 • Wypożyczenie laktatora Symphony lub laktatora Symphony + waga niemowlęca

 • koszt dostarczenia i odbioru laktatora lub laktatora + waga   na ternie Wrocławia  i okolic; „usługa door to door”

 • Mama otrzymuje swój osobisty pojedynczy  zestaw do Symphony; to niezbędne wyposażenie. Umożliwia wykorzystanie laktatora w sposób absolutnie sterylny i higieniczny.  W zestawie znajduje się pełny komplet elementów wymiennych, zapewniający pełną sterylność i bezpieczeństwo korzystania z laktatora Symphony przez nasze klientki. Jest to osobisty zestaw wielorazowy w skład którego wchodzi dren, butelka Medela 150 ml, zaworek + 2 membranki, lejek  24 mm, konektor do laktatora, instrukcja.

 

Pojedynczy zestaw jest Twoją własnością, butelkę i inne elementy zestawu możesz wykorzystać np. do karmienia dziecka, dokupując sam smoczek Calma.  

 

*W przypadku chęci skorzystania z możliwości odciągania z obu piersi jednocześnie, niezbędny jest podwójny zestaw –  skontaktuj się z nami przed zakupem (dopłata za podwójny zestaw  50 zł)

*Pojedynczy zestaw jest wyposażony w lejek o rozmiarze M 24 mm, w przypadku konieczności skorzystania z innego rozmiaru, niezbędne jest dokupienie lejka PersonalFit (dopłata 35 zł) . Przed zamówieniem skontaktuj się z nami. Jak dobrać wielkość lejka – kliknij.

Cena wynajmu wagi  uwzględnia:

 • Koszt wypożyczenia wagi

 • Koszt dostawy i odbioru wagi

 

Cennik

 • Laktator  Symphony 5 dni:  140,00 zł   zadzwoń 696 916 838 

 • Laktatory Symphony 15 dni 220,00 zł  zadzwoń 696 916 838

 • Laktatory Symphony 30 dni 300,00 zł zadzwoń 696 916 838

 • Waga dla niemowląt  5 dni 45,00 zł zadzwoń 696 916 838

 • Waga dla niemowląt  15 dni 85,00 zł zadzwoń 696 916 838

 • Waga dla niemowląt  30 dni 100,00 zł zadzwoń 696 916 838

Chęć przedłużenia wynajmu,  wynajmujący zgłasza minimum 24 godz. przed planowaną datą zwrotu. Stawka za jedną dobę wynosi;  laktator 10 zł, waga 5 zł .

Za każdy dzień zwłoki (po terminie zwrotu, bez powiadomienia wypożyczalni) będzie pobierana opłata w wysokości; laktator 25 zł, waga 15 zł  za każdą dobę. 

 

Jak wyglądają formalności?

 

Chęć wynajmu należy zgłosić telefonicznie, mailowo lub wykupując pakiet online na centrumlaktacji.pl. Nasz pracownik lub firma kurierska, dostarczy laktator wraz z umową najmu, którą należy podpisać. Do podpisania umowy niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego.

 

Jak jest liczony czas najmu?

 

Czas najmu liczony jest od dnia dostawy (dostawa w godz. 15:00 -20:00)  przez naszego pracownika lub kuriera do dnia odbioru przez nasze go pracownika lub  kuriera (odbiór w godz. 15:00 -20:00)  

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami 

poradnia@centrumlaktacji.pl

tel. 696 916 838

Wypożyczalnia laktatorów i wag niemowlęcych

bottom of page